چای در سال ۱۲۷۶ شمسی در ایران کشت شد و هم اکنون به عنوان نوشیدنی سنتی ایران جایگاه ویژه ای یافته است بطوری که ۵/۴ درصد از کل چای جهان در ایران مصرف می شود.
مردم ایران سالا‌نه حدود ۱۰۰ هزار تن چای مصرف می کنند که کمتر از نیمی از آن تولید داخل است .
چایکاران ایران با جمعیتی حدود ۶۰ هزار خانوار ۳۵ هزار هکتار زمین زراعی در اختیار دارند که علا‌وه بر تولیدات آنان، در هر سال حدود ۶۰ هزار تن چای خارجی وارد می شود .

که در ایران فقط درگیلان شهرلاهیجان کشت می شود.

خرید اینترنتی چای ایرانی

( جهت خرید کلیک کنید )

بهترین نوع چای ایرانی (چای سرگل بهاره لاهیجان) را به طور مستقیم از کشاورز تهیه کنید تا هم انتخاب راحتی داشته باشید و هم با بهترین چای سیاه ایرانی با قیمت بسیار مناسب آشنا شوید. این چای ایرانی سرگل و بهاره لاهیجان، چای شکسته به وزن ۱۰۰۰ گرم، دستچینی از غنچه و برگ بالایی بوته‌ی چای در فصل بهار است که پرطرفدارترین نوع چای ایرانی این فروشگاه است.

این چای ایرانی، بالاترین درجه از نظر کیفیت را در رنگ و طعم و خواص درمانی دارد. اغلب افراد فکر می‌کنند چای ایرانی تلخ است و از این‌رو رغبتی به استفاده از آن ندارند در صورتی‌که این چای سرگل بهاره ایرانی، تلخ نیست. این چای ایرانی، کاملا ارگانیک و فاقد هرگونه مواد افزودنی و نگهدارنده بوده، چای شکسته ممتاز است کاملاً تمیز و الک شده است و هیچگونه چوب، ساقه و خاکه‌ای ندارد. این چای سیاه ایرانی ارگانیک بدون واسطه از بهترین باغات چای  شهرستان لاهیجان به شما در درب منزل تقدیم می‌شود.

سفارش اینترنتی چای و دمنوش و دریافت سفارش در بسته بندی کاملا استاندارد در آدرس شما به همراه هدایای خاص برای آشنایی هر چه بیشتر شما با انواع چای و دمنوش این نوشیدنی های شگفت انگیز.

چای ایرانی سرگل بهاره چیست و چگونه تهیه می‌شود؟

چای ایرانی سرگل دستچینی از غنچه و برگ‌های بالایی بوته چای در فصل بهار است و بالاترین درجه از نظر کیفیت، رنگ و طعم و خواص درمانی را در بین انواع چای‌ ایرانی درون بازار داراست. چای سرگل بهاره به مراتب تلخی بسیار کمتری نسبت به انواع دیگر چای ایرانی داشته و بسیار دلنشین‌تر است.

در فصل بهار، جوانه‌هایی بر روی بوته‌ی چای رشد می‌کند. به این برگ‌های بالایی بوته چای که در فصل بهار جوانه می‌زند و توسط کشاورزان دستچین می‌شود، همان برگ‌ سرگل گفته می‌شود که بالاترین کیفیت در بین انواع چای ایرانی، از این برگ‌ها تولید می‌شود.

خرید اینترنتی چای ایرانی

( جهت خرید کلیک کنید )

بقیه برگ‌های بوته چای یک درجه ضعیف‌تر (و کمی تلختر) هستند. ما پس از اینکه برگ‌های سرگل را برداشت کردیم، آن‌ها را به کارخانه برده تا با دستگاه مخصوص خُرد شده و پس از خشک شدن، با دستگاه سورتینگ کلیه‌ی چوب و ساقه‌ها جدا ‌می‌شود تا در نهایت چای یکدست و بسیار مرغوبی تولید گردد.

چرا محصولات ارگانیک ایرانی استفاده کنیم؟

محصولات ارگانیک محصولاتی هستند که در تمام مراحل رشدشان از هیچ مواد سمی و آفت‌کش استفاده نشده است. حتی برای رشد و تقویت بوته‌های آن‌ها از کودهای شیمیایی استفاده نشده و تنها با مواد طبیعی خاک و از تقویت‌کننده‌های طبیعی مانند کودهای پوسیده‌ی حیوانی که با خاک و برگ درختان ترکیب شده است، آن را تقویت کرده‌اند. محصولات ارگانیک سالم‌تر هستند اما به علت قیمت بالایشان متاسفانه در سبد خانوار ایرانی قرار نمی‌گیرند. شما می‌توانید این محصول چای ایرانی را به طور مستقیم و با قیمت مناسب‌تر از کشاورز تهیه کنید.

خرید اینترنتی چای ایرانی

( جهت خرید کلیک کنید )

عضویت در خبرنامه <span> از تخفیف های جذاب ارگانیک هاب باخبر باشید </span>

عضویت در خبرنامه از تخفیف های جذاب ارگانیک هاب باخبر باشید